۱۱۵۰

من از میان همه فوتبال‌ها، فقط جام جهانی و جام ملت‌های اروپا را پای تلویزیون می‌نشینم و به طور کامل تماشا می‌کنم. حالا در ۳۳ سالگی این لذت برای من به یک سنت تبدیل شده که هر دو سال یک بار- و هر بار به مدت حدودن یک ماه- تکرار می‌شود.

امشب فینال جام ملت‌های اروپا بین اسپانیا و ایتالیا ست. از هر دوی این تیم‌ها بیزارم. خاطره من از این دو تیم در شش سال گذشته چهار بار حذف تیم مورد علاقه‌ام آلمان- دو بار توسط ایتالیا و دو بار توسط اسپانیا- در دو جام جهانی پیاپی و دو جام ملت‌های پیاپی ست. شکست خوردن آلمان از اسپانیا و ایتالیا هم به یک سنت تبدیل شده.
همین.

/ 1 نظر / 20 بازدید
مسيح

سلام به صورت اتفاقي با وبلاگت مواجه شدم دوسه تا از متن هات رو از نظرم گذروندم ... فن بيان مطلبت بد نيست گرچه بي هدف و آشفته است دوسه جا ديدم در نوشته هاي قبليت، به مذهبي بودن توهين كردي و اون رو هم عرض كودن بودن و بي سواد بودن ديدي.... نمي دونم چرا از ادم هاي افراد افراطي مذهبي نما و افرادي مثل تو كه اينقدر بدون فكر حرف مي زنند عمدتا لذت نمي برم اگرچه بهشون و بهتون حق مي دم كه درحوزه ي شخصيتون همانطور كه دوست مي داريد بيانديشيد!!! خيلي خوبه كه منتقد هستي اما من با مطالعه ي چنتا نوشته ات بيشتر فضاي بي هدفي و اشفتگي و غير روبه رشدي رو ازت ديديم كه شايد بدتر از فضايي بود كه تو ازش انتقاد داري شايد ديگه نيام وبلاگت ولي اميدوارم هم فضاي جامعه بهتر بشه و هم تو بيشتر رشد كني