۱۱۸۲

آگهی واگذاری گربه
  
آنتی هیستامین حال م رو جا می‌آره. فین فین م قطع، و یک خروار خلطی که توی مغزم جمع شده ناپدید و سرم سبک می‌شه. هم زمان کله م شروع می‌کنه سنگین شدن، انگار یک ماده آرامش بخش قوی بهم تزریق شده. آنتی هیستامین باعث می‌شه کاسه سرم از خلط سبک و از یک سبکی لذت بخش سنگین بشه. 
  
الان بیش از یک ماهه حالت‌های شدید سرماخوردگی دارم، که انگار آلرژیک هستن- فکر می‌کنم آلرژی به گربه‌ای که از اردی بهشت اومده پیش م. تعجب می‌کنم چرا بعد از شش هفت ماه تنها حالا آلرژی خودش رو نشون می‌ده؛ اگه آلرژی به گربه بود نباید از همون ابتدا فین فین می‌کردم؟ تنها توضیحی که ممکنه داشته باشم اینه که قبلن تابستون بود و کولر توی خونه روشن بوده و لابد به گردش هوا کمک می‌کرده که پشم و پیلی گربه یا هرچیز آلرژی زای اون از پنجره بیرون بره. 
  
روی فیس بوک یک آگهی گذاشتم که کسی اگه پاکاره بیاد سرپرستی این گربه رو قبول کنه، هم من رو از این آبشاری که از دماغ م جاری ست نجات بده، هم جلوی تلف شدن این پستان دار بی‌دفاع وسط خیابون‌های وحشی و زمختِ تهرون رو بگیره. من برام راحت نیست گربه رو در شهر ِ عابران گرسنه و هار‌‌ رها کنم، هم از طرفی واقعن این وضعیت جسمی م برام قابل تحمل نیست. 
اگر از خواننده‌های پایین هم کسی هست که دل ش یک گربه ملوس ۷ ماهه می‌خواد که از تولدش تا الان فقط داخل آپارتمان من زندگی کرده کافیه تمایل خودش رو اعلام کنه.
/ 1 نظر / 52 بازدید

'گربه ات رو دادی به کسی ؟