۱۱۱۵

بیش از هفت سال گذشت: من 'پایین' رو برای چه کسانی به روز می کنم؟

می‌خوام بدونم تو که این جا را دنبال می‌کنی کی هستی، در کدوم شهر زندگی می‌کنی، چند سال سن داری، تحصیلات ت چقدره، و این که آیا خارج از این صفحه من رو می‌‌شناسی یا نه. به علاوه لطف می‌کنی اگه بگی کدام یک انگیزه ی اصلی ت برای سر زدن به پایین بوده، دنبال کردن احوال من، موضوع یا موضوعات ی از این وبلاگ، هر دوی این‌ها، یا شاید چیزی دیگر. پیشنهادی برای بهتر شدن این جا اگر هست، شنیدن ش برام آموزنده خواهد بود. هر حرف دیگه ای هم اگر بزنی دل م رو خوش خواهد کرد که جز منِ نویسنده یِ این وبلاگ، کسان دیگری هم این جا هستند.
پایین رو بیش از هفت ساله که با وسواس نگه داشتم و بی‌تردید بخش قابل توجهی از مشغله ی فکری من در طول این سال‌ها همین وبلاگ نویسیِ احتمالن کاملن بیهوده بوده. گمانِ این که جز خودم و تعدادی انگشت شمار، کسی از این جا رد نمی‌شه به من مرتب می‌گه که در وبلاگ نویسی شکست خوردم. این نظر سنجی برای به دست آوردن درکی واقعی‌تر از اون چیزیه که این جا می‌گذره، و نتایج عددی ش در همین وبلاگ منتشر خواهد شد.
اگر کامنت عمومی رو نمی‌پسندی، کامنتِ خصوصی ت رو جز من کسی نمی‌خونه. اطلاعات ت به هیچ شکل مورد هیچ استفاده‌ای جز آن چه گفتم قرار نخواهد گرفت. لطفن با بیش از یک نام کامنت نذار.
من فکر می کنم در قبال همه ی وقتی که یک وبلاگ نویس کهنه کار برای به روز کردن وبلاگ ش گذاشته، ۲ یا ۳ دقیقه وقت برای پاسخ دادن به این سوال‌ها قطعن چیز زیادی به حساب نمی‌آد.

در ضمن برای کسانی که من رو نمی شناسن، خودم قبل از همه به این سوالات پاسخ می‌دم. من سپهر فاطمی/ تهران/ ۳۲ ساله/ کار‌شناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی/ خارج از این صفحه هم خودم رو می‌شناسم/ انگیزه ی اصلی م از این وبلاگ احتمالن جلب توجه بوده/ پیشنهاد خاصی برای بهتر شدن این جا به ذهن م نمی‌رسه.

ممنون از همه بازدید کنندگان.

این نظر سنجی تا ۲۵ بهمن ادامه خواهد داشت.

  
نویسنده : پایین ; ساعت ٦:٠٩ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ٢۸ دی ۱۳٩٠
تگ های این مطلب :شخصی